KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925157
nr 1392 5157
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "Venedig". Olja på pannå, 23x17cm, yttermått inklusive ram: 29x24cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:57:30
100 kr
150 kr
400 kr